Hany bany je dámské wellness, fitness centrum nové generace. Je rozšířeno po celé české republice v několika městech. Cvičí se s Vacu shape, Power plate a Cardio. Vyzkoušejte si novou generaci wellness a fitness v 12 a více městěch.

Kardio zóna

Kardio zóna

Běžecký pás

main_img

Běžecké trenažery patří k nejúčinějším prostředkům pro trénink kondice a celého kardiovaskulárního systému, běh má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků. Jedná se o jeden z nejpřirozenějších pohybů pro člověka. Trénink chůze nebo pomalého běhu je vhodný především pro starší, netrénované osoby nebo osoby s nadměrnou hmotností.


Veslovací trenažér

main_img

Veslování patří bezesporu k jednomu z nejefektivnějších způsobů na procvičení všech svalových skupin. Zatěžuje svaly zad, rukou, nohou, hýždí a hlavně jako jeden z mála oblast břišních svalů a bederní páteře. I proto je tento stroj oblíben mezi lidmi se sedavým zaměstnáním, kteří mají problémy s bolestmi zad. Již po 14-ti dnech pravidelného tréninku je znatelné výrazné zlepšení.


Crossový trenažér

main_img

Trénink na eliptických trenažerech vede k efektivnímu posílení všech svalových skupin a ideálním způsobem podporuje látkovou výměnu a krevní oběh. Díky plynulému eliptickému pohybu nedochází k přetěžování kloubů, zatíženy jsou jak nohy, boky a hýždě, tak i při zapojení rukou ramena, paže a zádové svaly. Pravidelný trénink na eliptiku má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků.


stepper

main_img

Steppery patří k velmi oblíbeným hlavně mezi ženami. Jejich předností je efektivní zpevňování nohou, hýždí a boků, jako i trénink kardiovaskulárního systému a účinné spalování tuků.


rotoped

main_img

Rotopedy jsou jednou z nejoblíbenějších forem osobního tréninku. Mezi jejich přednosti patří široký rozsah použití od rehabilitačního cvičení až po náročné sportovní tréninky. Pravidelný trénink na rotopedu má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků.